Środa, 28 stycznia 2015

Link Consulting
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Dla Kandydatów

Przyspieszymy Twoją Karierę

 

Przesyłając nam swoje CV dajesz sobie szansę na pracę zgodną z Twoimi priorytetami stanowiskowymi i   branżowymi. W przypadku pojawienia się projektu rekrutacyjnego zgodnego z Twoimi preferencjami, kontaktujemy się właśnie z Tobą w pierwszej kolejności. Skorzystaj z możliwości, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie:

Przesyłając CV do bazy: w przypadku pojawienia się projektu rekrutacyjnego zgodnego z Twoimi predyspozycjami osobowościowymi i zawodowymi (profilem osobowościowo – zawodowym) nasz konsultant, prowadzący dany projekt, skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia opisu stanowiska do ewentualnego rozważenia.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przesyłając CV do aktualnego projektu: jeżeli chcesz wziąć udział w konkretnym aktualnym projekcie rekrutacyjnym – prześlij nam swoje CV na adres umieszczony w opisie danego stanowiska. W takim przypadku Twoja kandydatura będzie rozpatrywana w pierwszej kolejności.

Aktualne oferty pracy

Przesyłając CV Absolwenta: Szanowny Absolwencie zadbaj o swoją karierę już dziś i prześlij nam swoje CV. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w rozpoczęciu Twojej ścieżki kariery w kierunku odpowiadającym Twoim preferencjom zawodowym.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Naszym Kandydatom gwarantujemy 100% dyskrecji w procedowaniu aplikacji, co oznacza, że żadne dane personalne nie są przekazywane stronom trzecim, bez uprzedniej zgody aplikującego.

Z pozdrowieniami,


Zespół LINK CONSULTING

<< Powrót